oddelovac

Život je krátký, tak neváhejte a nechte se oslovit příjemnou atmosférou plnou vůní a chutí, které vás už nikdy nepřestanou bavit. Můžete si vybrat z dokonale složených pokrmů inspirovaných světovou kuchyní a ochutnat speciality týmu šéfkuchaře restaurace La Vida. Ten pečlivě vybírá čerstvé suroviny, do jejichž přípravy vkládá svůj mistrovský cit. Stálé menu je pravidelně doplňováno o aktuální nabídku dle ročního období. K dobrému jídlu patří dobré víno. Personál restaurace La Vida vám zkušeně poradí s výběrem toho pravého. Jsme připraveni pro vás uspořádat svatební hostinu, společenskou či firemní akci. Samozřejmostí je prvotřídní kuchyně, výborný servis a personál ochotný vyjít vstříc individuálním přáním klientů.

Soukromé oslavy

Svatební hostiny

„SVATBA“ – den, na který se nezapomíná. Proto k přípravě hostiny přistupujeme s maximální péčí a pečlivostí.Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a připravíme nabídku dle Vašeho přání – svatební MENU, zajištění dortů, květinové výzdoby, hudby,…

Mnozí z vás jistě ocení skutečnost, že se naše restaurace nachází v uzavřeném areálu s vlastní zahradou, letní terasou a parkovištěm.


Firemní a společenské akce

Firemní večírky, soukromé oslavy,… cokoliv si přejete. Ochotně Vám pomůžeme s organizací, připravíme speciální MENU. K dispozici je naše letní terasa se zahradou a privátní parkoviště.


Catering

Rádi pro Vás připravíme catering přímo na míru. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.